Nastavte si tieto scény pre maximálnu bezpečnosť vašej smart domácnosti

Publikované 07.06.2017   •   Blog  |  

Spravte zo svojho bytu či domu nedobytnú pevnosť.

Smart zariadenia vám dokážu spríjemniť vstávanie, uľahčiť prácu okolo domu či ušetriť elektrinu.

Ale v skutočnosti chceme pre svoje rodiny všetci len jednu vec. Stopercentnú bezpečnosť. Smart domácnosti ju svojim rodinám dokážu zaručiť s pomocou niekoľkých zariadení a šikovne nastavených scén.

Majte prehľad o situácii

Smart kamera

Zariadenia od firmy HIKVISION dokážu kontrolovať zadané územie, počítať prichádzajúcich ľudí a dokonca aj čítať ŠPZ áut. Stanú sa vaším náhradným párom očí s infračerveným videním.

Smart zámok

Základ bezpečného domu sú bezpečné zámky. Bezdrôtové smart zámky ovládate na diaľku a aktivujete ich pomocou vlastného špeciálneho PIN-u. Spite .

Smart videovrátnik

Návštevu skontrolujte hneď pri bráne cez video hovor ako vo filme. Inteligentný vrátnik vám jednoducho zavolá na smartfón alebo tablet.

Majte situáciu pod kontrolou

Svojim digitálnym bodyguardom prikážte o všetkom vás informovať. Stačí vám pripojenie na internet a všetko bez problémov zvládnete.

N A keď vás záplavový senzor upozorní na prasknuté potrubie, inštalatéra na diaľku vpustíte do domu. Cez kameru aj tak uvidíte, či odviedol dohodnutú prácu.

Inteligentný zámok môžete diaľkovo otvoriť, keď vám príde sestra zaliať kvety. Zabezpečte ho alarmom, aby ste okamžite vedeli, že to nie je sestra, kto sa pokúša neoprávnene vstúpiť dnu. A aj na druhom konci sveta uvidíte, či záhradník alebo upratovačka prišli včas, pretože obaja majú svoj vlastný vstupný kód.

Videovrátnik vám umožní cez intercom povedať kuriérovi, že to dnes nestíhate. Akonáhle vám zazvoní otravný sused, zahrajte sa na pracovnú cestu.

S automatizovanými scénami môžete dosiahnuť aj viac. Prikážte Smart Hubu, aby nahrával video vždy, keď sa niekto v noci pokúša prejsť po prednom dvore. Alebo keď sa nesprávne zadá pin, môže zavrieť všetky okná, zapnúť svetlá a spustiť zavlažovanie. Nezvaný hosť zaručene vezme nohy na plecia.

Buďte výhradným pánom svojej pevnosti. Zadovážte si bezpečnostné zariadenia a majte všetko pod palcom v mobilnej aplikácii.Použíté produkty v článku

hikvision kamera Hikvision externá smart kamera Kúpiť v obchode
Doorbird videovratnik Doorbird videovrátnik Kúpiť v obchode
Vision door lock Bezdrôtový smart zámok Kúpiť v obchode
Fibaro pohybovy senzor Fibaro pohybový sensor Kúpiť v obchode

Pridajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.