O nás

O nás

Naša spoločnosť hascon,s.r.o. sa špecializuje na predaj inteligentných zariadení pre celú domácnosť. Radi by sme širokej verejnosti dokázali, aké sú nápomocné. Nielenže vďaka nim získavame prehľad o spotrebe a meníme naše spotrebiteľské správanie, aby sme čo najviac ušetrili, ale tiež dokážeme ovládať naše spotrebiče, okná alebo brány i na diaľku a staráme sa o bezpečnosť našej rodiny i majetku. Našou misiou však nie je len predaj smart zariadení, pretože sa tiež staráme o ich odbornú inštaláciu a sprevádzkovanie.

Už od roku 2012 ponúkame top smart hardvér na trhu a prevádzkujeme najväčší eshop špecializovaný na bezdrôtové inteligentné riešenia SmarterHOME.sk . Ten najaktuálnejší si môžete kedykoľvek pozrieť v našom showroome. Tu si môžete niektoré technológie aj sami vyskúšať. Spoločne prekonzultujeme vašu víziu, nájdeme najvhodnejšie riešenie a dohodneme termín realizácie. Určite vás inteligentné zariadenia nadchnú natoľko, že sa po čase už len budete pýtať, ako ste bez ich pomoci dokázali žiť.

Know-how

V prostredí chytrých zariadení sa pohybujeme už viac ako 5 rokov. Za ten čas sa nam podarilo stať sa najväčším dovozcom zariadení značky Fibaro, otvoriť prvý Z-Wave showroom v Bratislave a uskutočniť stovky projektov našich zákazníkov. Máme bohatú sieť špecialistov, ktorí inštalujú smart zariadenia po celom Slovensku a ponúkame odborné konzultácie začiatočníkom aj pokročilým.

Z-Wave Alliance

Sme členmi spoločenstva Z-Wave Alliance – organizácie tvorenej viac ako 600 firmami po celom svete. Táto aliancia vznikla v roku 2005. My sme sa k nej pripojili krátko po našom vzniku. Naším spoločným cieľom je svet, v ktorom zariadenia navzájom komunikujú na spoločnej platforme, ktorá je bezpečná a zároveň jednoduchá pre užívateľov.

Veľkoobchod aj maloobchod

Produkty a konzultácie ponúkame nielen koncovým spotrebiteľom ale aj firmám. Od malej domácnosti až po celé kancelárske budovy – pokryť dokážeme takmer všetko.
Všetky naše produkty distribuujeme do celého Slovenska a Českej republiky.

DSC_5373-mod-200x200

Prečo my?

S našimi riešeniami ušetríte za energie, zlepšíte bezpečnosť svojej rodiny a výrazne zvýšite svoj komfort. Môžete naučiť domácnosť či kanceláriu, ako má kúriť či chladiť v závislosti od počasia. Môžete si nastaviť osvetlenie podľa nálady či hudby, ktorú práve počúvate. Na zvonenie pri dverách môžete odpovedať aj z dovolenky na pláži.

Toto a omnoho viac vám pomôžu naprojektovať, nainštalovať a spustiť certifikovaní špecialisti. Ak si chcete všetko nainštalovať sami, ponúkame kompletnú zákaznícku podporu. Príďte sa poradiť do nášho showroomu!

Showroom

Smarterhome nájdete v Petržalke na Zadunajskej ceste 6, kúsok za Billou. Nájdete u nás produkty značky Fibaro a ďalších prémiových výrobcov – AeonLabs, Qubino či POPP. Množstvo nainštalovaných riešení si môžete vyskúšať priamo v predajni.

 

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.