Záhrada

Čo keby ste si prácu okolo domu zjednodušili?

Osvetlenie

Záhrada by mala sama vedieť, koľko svetla práve potrebujete. Na založenie ohňa, na zaparkovanie do altánku, na schovávačku na detskej oslave…

Zavlažovanie

Keď bolo celý deň sucho, večer sa spustí zavlažovanie. Jednoduché, nie? Inteligentný správca vašej záhrady – Smart Hub, berie do úvahy všetky okolnosti.  Preto je taký skvelý pomocník.

Ochrana

Po vašom pozemku sa nebude premávať nikto nepozvaný bez vášho vedomia. Ale nebojte sa – senzory vedia, že susedova mačka občas chodí na návštevu a nebudú vás kvôli nej budiť.

Starať sa o záhradu je hotová alchýmia. Každá rastlina potrebuje iné podmienky pre svoj rast a s tým súvisí aj množstvo vlahy. Zároveň treba dohliadať na to, aké bude počasie, pretože poliať záhradu pár hodín pred dažďom je neekonomické. Inteligentná domácnosť je vybavená aj technológiami, ktoré sa starajú o záhradu, o jej polievanie, osvetlenie i bezpečnosť. Naprogramujte si šikovné zariadenia a nechajte záhradu, nech sa o seba postará sama. Zvolí vhodnú intenzitu vonkajšieho osvetlenia, popolieva, keď je treba, a to v závislosti od rôznych podmienok, a senzory vás upozornia na neželanú návštevu. Toto nie je hudba budúcnosti, ale skutočnosť.

Nechajte si navrhnúť na mieru Pozrite si ponuku na eshope

Vyberáme pre vás z blogu

Záhrada z budúcnosti u vás doma

Ušetrite si mnohé starosti vďaka inteligentným zariadeniam vo vašej záhrade. Vďaka smart zariadeniam môžete bezdrôtovo ovládať celú svoju domácnosť – a to vrátane exteriéru. Priamo v mobile môžete mať pod palcom polievanie, osvetlenie či ovládanie spotrebičov v záhrade. Polievanie Ach, to pravidelné otročenie počas letných mesiacov…Čo keby vám s tým niekto pomohol? Vďaka Z-Wave regulátoru prietoku vody môžete zavlažovanie spustiť inteligentne cez mobilnú aplikáciu. Priamo z pohovky v obývačke. Rovnako ľahko prívod vody opäť vypnete a môžete ísť do práce či do postele s čistým svedomím. Svoj inteligentný Hub môžete…

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.