Zabezpečenie

Nahliadnite do bezpečného domova

OKNÁ A DVERE

Strach o to, či ste naozaj zavreli a zamkli je navždy preč. Vďaka inteligentným senzorom máte vždy 100% prehľad o situácii doma. Vaša rodina bude v bezpečí.

ZÁPLAVA A POŽIAR

Vaňa, práčka, bojler, potrubie. Záplavový senzor to má všetko pod kontrolou. Spolu s požiarnym senzorom dohliadnu na vašu domácnosť.

KAMERY A ALARM

Nechajte si poslať notifikáciu vždy, keď niekto stojí za dverami. Rovno aj s fotkou návštevníka. Zabezpečte dom a spokojne odchádzajte do práce či na dovolenku.

Za pokročilé zabezpečenie vďačíme senzorom. Sú to malé kúsky hardvéru, ktoré urobia veľký kus roboty. Starajú sa nielen o bezpečnosť vašej rodiny, ale aj vašej domácnosti. Pohybový senzor vás upozorní na nečakané návštevy, no zároveň môže na základe spozorovaného pohybu rozsvecovať lampy, aby ste v tme nemuseli hľadať vypínače. Obľúbené sú tiež záplavové a požiarne senzory, ktoré zároveň chránia aj majetok vašich susedov. Majte pod kontrolou spotrebiče, bojlery i potrubia, aby ste sa už nikdy nemuseli báť, čo by sa doma mohlo udiať v čase vašej neprítomnosti.

Nechajte si navrhnúť na mieru Pozrite si ponuku na eshope

Vyberáme pre vás z blogu

Fibaro smart senzor

Nastavte si tieto scény pre maximálnu bezpečnosť vašej smart domácnosti

Spravte zo svojho bytu či domu nedobytnú pevnosť. Smart zariadenia vám dokážu spríjemniť vstávanie, uľahčiť prácu okolo domu či ušetriť elektrinu. Ale v skutočnosti chceme pre svoje rodiny všetci len jednu vec. Stopercentnú bezpečnosť. Smart domácnosti ju svojim rodinám dokážu zaručiť s pomocou niekoľkých zariadení a šikovne nastavených scén. Majte prehľad o situácii Smart kamera Zariadenia od firmy HIKVISION dokážu kontrolovať zadané územie, počítať prichádzajúcich ľudí a dokonca aj čítať ŠPZ áut. Stanú sa vaším náhradným párom očí s infračerveným videním. Smart zámok Základ bezpečného domu sú…

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.