Voda a plyn

Všetko pod kontrolou a bez starostí

PREHĽAD O SPOTREBE

Pokiaľ ide o vodu a plyn, každý mililiter sa počíta. A váš bezdrôtový snímač ich dokáže doslova spočítať všetky. Vy sa len pozriete do aplikácie.

REGULÁCIA

Zavlažovanie trávnika si vyžaduje iný prietok ako polievanie v skleníku. Ale kohútik je vždy na opačnej strane záhrady. Regulujte si ho priamo za chodu. Jedným prstom na displeji.

ISTOTA

Po ceste na dovolenku stačí všetko diaľkovo vypnúť a môžete si bezstarostne užívať. Bez strachu o úniky, bez strachu o nehody.

Tieto pravidelné položky z mesačných platieb si zaslúžia vašu pozornosť. Okrem úplnej kontroly nad spotrebou získate v inteligentnej domácnosti aj istotu, že vaša rodina je v bezpečí, že je o vás postarané a že v prípade nejakej poruchy budete včas upozornení. Zariadenia v inteligentnej domácnosti dokážete ovládať i na diaľku, iba prostredníctvom svojho smartfónu alebo tabletu. Získajte vďaka nim prehľad o spotrebe vody a plynu, uzavrite ich prietok v čase, keď idete na dovolenku alebo nastane krízová situácia. I zavlažovanie vašej záhrady môžete riadiť jedným prstom bez toho, aby ste sa pohli zo sedačky v obývačke.

Nechajte si navrhnúť na mieru Pozrite si ponuku na eshope

Vyberáme pre vás z blogu

Staňte sa pánom energií. Ovládajte vodu a plyn na diaľku.

Nezabudli ste na niečo? Odchádzate na dovolenku, kufre v taxíku, rodina plná očakávaní a vám stále vŕta v hlave, či ste na niečo nezabudli. Opaľovacie krémy, plavky, pasy… Vypli ste vodu? Určite ste šli k potrubiu a určite ste ju chceli odstaviť, ale neviete si spomenúť na otočenie páčky. Vďaka Z-Waveregulátoru prietoku si nemusíte lámať hlavu. Stačí vytiahnuť smartfón a skontrolovať stav regulátora v aplikácii. Ak ste zabudli, jedným ťuknutím prietok vody aj plynu jednoducho odstavíte. Koniec nebezpečným únikom Vaše sídlo by však malo byť v bezpečí počas celého…

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.