Osvetlenie

Smart žiarovky vedia presne, čo potrebujete

INTENZITA

Krátko po zobudení máme oči extrémne citlivé. Nebolo by skvelé budiť sa do príjemného tlmeného svetla? Stačí pár dotykov.

FARBA

Farba výrazne ovplyvňuje vašu náladu. Nastavte si takú, akú práve chcete mať a cíťte sa dobre. Preto smart domácnosti nemávajú nespokojných majiteľov.

SPOTREBA

LED žiarovky minú pri rovnakej svietivosti len desatinu výkonu bežnej žiarovky. Ak vás ani toto nezaujalo, nemusíte čítať naše články.

Okrem toho, že LED svietidlá sú ohromne úsporné, vedia toho omnoho viac ako klasické žiarovky. Napríklad meniť intenzitu aj farbu osvetlenia, čo sa výrazne podieľa pri vytváraní špecifickej atmosféry. Pri práci najviac oceníte studené biele svetlo, no pri večernom stolovaní zasa tlmené teplé, ktoré dokáže skvelo nahradiť svit sviečok. Na večierku alebo párty určite zapôsobia blikajúce farby. Ako pri každom smart zariadení, aj svietidlám viete zadať príkazy. Môžete ich naprogramovať tak, aby spolupracovali s rytmom pesničiek a farby a intenzitu mu prispôsobovali, alebo si nastavte, aby sa v určitú večernú hodinu automaticky vypli. Čarujte vo vašej domácnosti vďaka inteligentnému osvetleniu, je to jednoduché a zábavné.

Nechajte si navrhnúť na mieru Pozrite si ponuku na eshope

Vyberáme pre vás z blogu

Smart obyvacka

Farby pôsobia na našu náladu viac, než si chceme priznať, tvrdí veda

Prečo nemôžete zaspať v červenej spálni a žltá je ideálna do detskej izby? Všetko je v podvedomí. Ľudia si nechcú priznať, že s nimi niekto alebo niečo manipuluje. Radi sa cítime slobodní, strojcovia svojho osudu. Napriek máme všetci v mozgu zakódované ovládače, vďaka ktorým nás môže ovládať aj stena v obývačke. Ako vnímame farby na podvedomej úrovni? Biela Nevnímame ju ani ako farbu, pretože je vlastne zložením všetkých farieb spektra. Aj tak v nás vyvoláva pocity – čistotu, slobodu. Opticky zväčšuje priestor. Oranžová Veľmi optimistická farba. Pri…

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.