Kúrenie

Zabudnite na predpovede počasia

SÚKROMNÁ METEOSTANICA

Bezdrôtový senzor vlhkosti, vetra, zrážok a teploty v jednom malom zariadení. Vie presne, čo sa deje vonku a všetko vnútri prispôsobí tak, aby vám bolo vždy príjemne.

INTELIGENTNÝ RADIÁTOR

Od meteostanice sa dozvie, čo má robiť a automaticky vám vyhreje miestnosť. Inteligentne. Počas dňa viac, v noci trochu menej – vždy tak, ako to máte radi.

INTELIGENTNÝ BOJLER

Neplýtva energiou na zohrievanie vody pre prázdny dom ani pre spiacich ľudí.

Teplá voda je nepostrádateľná v každom ročnom období, no zvlášť v zime, keď sa potrebujeme zahriať teplou sprchou. Bojler však spotrebúva nielen vodu, ale aj elektrinu a plyn. Kým nevie, koľko ľudí je doma, alebo aká je vonkajšia teplota, bude zohrievať vždy rovnaké množstvo vody na rovnakú teplotu. Omnoho efektívnejšie bude, keď ho naučíte šetriť! S meteostanicou bude vedieť, aké je vonku počasie, a vďaka senzorom zachytí, pre koľkých členov rodiny musí zohrievať. Požiadajte o namontovanie inteligentného systému našich odborníkov. Rozdiel pocítite nielen v sprche, ale aj na ročnom zúčtovaní.

Nechajte si navrhnúť na mieru Pozrite si ponuku na eshope

Vyberáme pre vás z blogu

Smart home

Podlahové kúrenie verzus kúrenie klimatizáciou

Poradíme vám, čo je rýchlejšie, ekonomickejšie a ekologickejšie. Ak sa chystáte vymeniť radiátory za efektívnejšie vykurovacie jednotky, máte na výber prakticky z dvoch možností – podlahové kúrenie alebo klimatizáciu s funkciou tepelného čerpadla. Pozrieme sa, ktorá z nich je pre vás lepšia. Rýchlosť vykúrenia Podlahové kúrenie pracuje s nižšou teplotou (30 – 40°C), preto sa miestnosť dostáva na cieľovú teplotu pomalšie. Pôsobí však na veľkej ploche – celej podlahe, takže od začiatku vykurovania zohrieva rovnomerne celý priestor. Vďaka tomu dosiahnete pocit tepla efektívnejšie. Výhodou je tiež,…

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.