Elektrická energia

Šetrite inteligentne

ZÁSUVKY

Každý spotrebič berie aj v nečnnosti malé dávky elektriny. Keď inteligentným zásuvkám prikážete vypnúť, neberú vôbec nič.

OSVETLENIE

LED žiarovky majú takmer 7-násobne nižšiu spotrebu energie pri rovnakej svietivosti. S nastaviteľnou intenzitou a paletou farieb si upravíte atmosféru za sekundu.

SPOTREBA

Majte pod kontrolou každý kiloWatt a už nikdy nebudete plytvať energiami. Je to také jednoduché, ako si odokmnúť smartfón.

Kto žije v inteligentnej domácnosti, vždy vie, koľko energie spotrebúva. Vďaka tomu môže znížiť svoje náklady na bývanie, ale aj na diaľku ovládať spotrebiče. Stačí iba jedno ťuknutie do smartfónu a vaše elektrické zariadenia a zásuvky urobia presne to, čo im prikážete. Večeru vám síce nepripravia, no zato vám môžu napríklad zohriať vodu na čaj alebo vypnúť žehličku či svetlo, keď na to náhodou zabudnete. Keď získate prehľad o tom, ktorý spotrebič spotrebúva najviac energie, máte možnosť zmeniť svoje spotrebiteľské správanie a veľa ušetriť. Obávate sa, že si systém nebudete vedieť spojazdniť sami? Naši odborníci vám radi pomôžu a vysvetlia, čo bude treba.

Nechajte si navrhnúť na mieru Pozrite si ponuku na eshope

Vyberáme pre vás z blogu

Fibaro smart zasuvka

5 lifehackov, ako si znížiť spotrebu elektriny

Účet je zase vyšší, než by ste chceli? Poradíme vám, ako ho jednoducho znížiť. Kedysi sme telefón nabili raz a vydržal pokojne týždeň. Dnes stačí spraviť zopár videí alebo počúvať hudbu a smartfón môžeme nabíjať po 10 hodinách znovu. Okrem toho máme tablety a notebooky. A do siete sú stále pripojené kuchynské spotrebiče, klimatizácia, televízro a vonkajšie osvetlenie, a… Všetko požiera elektrinu. Pokiaľ nemáte na streche solárny článok, vyúčtovanie vás môže nepríjemne prekvapiť. Skúste našich päť tipov a ušetrite na elektrine. 1. Nasaďte LED…

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.