Chladenie a tienenie

So Slnkom nemôžete vyhrať, ale môžete ho prekabátiť

ŽALÚZIE

Každé ráno, každý večer, každý deň v roku. Nie je to trochu veľa zbytočných úkonov? Nechajte to na svojom inteligentnom pomocníkovi – odostrie vám s radsoťou a len vtedy, keď to potrebujete.

KLIMATIZÁCIA

Horúčava patrí na pláž, nie do ulepených košieľ na koženej sedačke. Našťastie, v inteligentnej domácnosti na vás bude vždy čakať príjemný chlad. Viete si predstaviť krajšie leto?

ŽIADNE STAROSTI

Automatické scény a Smart Hub za vás spravia všetky bežne úkony. Všade bude príjemná teplota a svetlo. Možno aj zabudnete, že máte doma nejaké spotrebiče.

Slnko je zdroj života. Nechajte sa jeho energiou nabiť pri rannom vstávaní! S inteligentným tienením si môžete nastaviť slnečný budíček – žalúzie sa odostrú práve vtedy, keď to potrebujete. Ak preferujete úplnú tmu, v smart domácnosti nemusíte vôbec vstávať z postele a rolety zaťahovať ručne. Stačí iba prostredníctvom smartfónu zadať príkaz a potom už leňošíte v tme. Ste práve v práci a blíži sa búrka? Jednoducho sa pripojte na internet a prikážte roletám, aby ochránili okná. Možno budú vašu domácnosť ratovať automaticky vďaka senzoru počasia a na telefón vám po zastretí pošlú iba oznámenie. Riešenie prichádza aj v oblasti chladenia domácnosti – klimatizácia nemusí bežať celý deň, zapnúť ju môžete po ceste z práce a domov prídete do príjemného chladu. Ak nie ste technický typ, s inštaláciou zariadení a s ich sprevádzkovaním vám radi pomôžu naši špecialisti.

Nechajte si navrhnúť na mieru Pozrite si ponuku na eshope

Vyberáme pre vás z blogu

Pripravte sa na zimu aj na teplo – inteligentne

Každý človek potrebuje pre zdravý život správnu teplotu domova. V inteligentnej domácnosti ju môžete udržiavať počas celého roka. Každá miestnosť v dome potrebuje inú teplotu Kvôli rôznym podmienkam, ktoré na nás vplývajú v domácnosti, si každá miestnosť vyžaduje špecifickú teplotu. V kuchyni pomáhajú vzduch zohrievať spotrebiče, a preto v nej bez problému zvládnete aj 17°C. V kúpeľni, naopak, je potrebných až 24°C. Čerstvo po sprche ste, prirodzene, náchylnejší na prechladnutie – horúca voda vám roztiahla cievy, takže by ste o vnútorné teplo rýchlo prišli. V spálňach je však teplota najdôležitejšia.…

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.