Ako to funguje?

Zapájanie inteligentnej domácnosti nie je veda. Stačí vám notebook, smartfón a internet.

Centrom každej inteligentnej domácnosti je Smart Hub. Je to malá krabička, ktorá sa dokáže pripojiť na internet aj na všetky zariadenia a senzory. Cez internet prijíma vaše príkazy a ďalej ich tlmočí žiarovkám, zásuvkám, dverám, oknám či bránam pomocou technológie Z-Wave. Zároveň získavate zo zariadení informácie o spotrebe alebo ich stave. V inteligentnej domácnosti sa vďaka tomu žije bezpečne, šetrne a komfortne. Na jej ovládanie potrebujete len tri veci: smartfón (tablet alebo notebook), našu aplikáciu a váš prst. Príkazy rozdávate jediným dotykom alebo si môžete nastaviť automatizované podmienky, ktoré sa nazývajú scény. K zapojeniu centrály Smart Hub potrebujete router a elektrickú zásuvku. Všetky ostatné zariadenia sú poháňané batériou, čiže sú bezdrôtové a môžete ich umiestniť na ľubovoľné miesto. S inštaláciou a nastaveniami vám radi pomôžu naši smart špecialisti.

ikona notebook

Smartfón, tablet alebo notebook

ikona kruzidlo

Aplikáciu

ikona prst

Váš prst

Príkazy rozdávate jediným dotykom alebo si môžete nastaviť automatizované podmienky, ktoré sa nazývajú scény. Napríklad, vždy o siedmej ráno odostri žalúzie. K zapojeniu Smart Hubu potrebujete router a elektrickú zásuvku. Všetky ostatné zariadenia sú poháňané batériou, ciže sú bezdrôtové a môžete ich umiestniť na ľubovoľné miesto.

Pri prvom spustení budete musieť do aplikácie zadať, aké máte doma miestnosti a aktivovať všetky zariadenia. Nemajte strach, je to úplne jednoduché a v balení k Hubu dostanete aj podrobný návod, ako to spraviť.

Potom sa stačí pohrať s nastavovaním tých najlepších scén pre vaše pohodlie a bezpečnosť a užívať si moderné bývanie.

Ak sme nezodpovedali všetky vaše otázky, nahliadnite do našich FAQ, kde so zákazníkmi riešime tie najčastejšie nejasnosti.
Alebo si prečítajte viac v našich článkoch o inteligentnom bývaní. Ponúkame v nich inšpiráciu, návody aj vysvetlenia

Zostaňte v povedomí

Prihláste sa na newsletter o novinkách z našeho blog-u.